Golęcin

Tenisowa zima 2012

piłka tenisowa  Foto: sxc

piłka tenisowa Foto: sxcW czasie ferii dzieci się nudzą? Niekoniecznie! W Poznaniu organizowane są między innymi zimowe półkolonie dla młodych miłośników tenisa.

Nasze zajęcia odbywają się na terenie jednego z najpiękniejszych ośrodków tenisowych w Polsce, usytuowanego niedaleko centrum Poznania na terenie malowniczego Parku Golęcińskiego w sąsiedztwie stadionów lekkoatletycznego i żużlowego – zachęcają organizatorzy z Parku Tenisowego Olimpia – bezpieczne, przyjazne otoczenie czyni z „Parku” doskonałe miejsce do rozwijania tenisowej pasji oraz kultywowania zdrowego trybu życia przez całe rodziny.

Park Tenisowy Olimpia to 12 kortów, w tym 5 w hali. Dzieci mogą stawiać tutaj pierwsze kroki w tenisowej karierze na jedynych w Wielkopolsce dwóch całorocznych kortach spełniających wszystkie normy międzynarodowej organizacji ITF.

Organizatorzy zapewniają, że w tym roku przygotowali dla dzieci jeszcze więcej atrakcji podczas Tenisowej Zimy.

Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku 5 – 16 lat. Dzieci będą ćwiczyły w grupach utworzonych na podstawie wieku oraz zaawansowania, ale wielkość grupy nie przekroczy 8 osób. Wszystkim dzieciom, które nie posiadają własnych rakiet organizatorzy zapewniają bezpłatnie sprzęt renomowanych firm.

Tenisowa zima 2012 Foto: Park Tenisowy Olimpia