DLA STUDENTA

Studenci Qszeni rabatami

Qpony.pl  Foto: Qpony.pl

Qpony.pl Foto: Qpony.plW Poznaniu słynącego z gospodarności każdy patrzy na wydawany grosz przynajmniej dwa razy. Oszczędzać lubią także studenci. Dzięki katalogowi Qpony.pl mogą zaoszczędzić trochę bejmów. Pod warunkiem oczywiście, że znajdą w katalogu interesujące ich oferty.

Darmowy katalog rozszedł się w nakładzie 40.000 egzemplarzy. Każdy student dzięki zamieszczonym w nim kuponom będzie mógł taniej zjeść, zapisać sie na kursy tańca, kursy językowe, prawa jazdy, pójść do kina, skorzystać z usług kosmetyczki, wybrać się na kręgle, squasha, czy na lodowisko. Niektóre zniżki sięgają nawet 50%.

Przeglądając ofertę w internecie musimy przyznać, że niektóre zniżki mogą być atrakcyjne ze względu na miejsce, inne ze względu na proponowane zniżki. Znaleźliśmy też taki, które oferują tylko pomoc w odzyskaniu podatku. Przypominamy jednak powiedzenie, że darowanemu koniowi

Studenci mogą skorzystać z 1276 zł zniżek, jakie zaoferowało im 41 poznańskich firm. Akcja przez poznańskich studentów organizowana jest już po raz czwarty.

/

/

news@lepszyPOZNAN.pl Foto: news@lepszyPOZNAN.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz