K U L T U R A Śródka

Śródeckie Anioły z anielskim orszakiem!

Anioły zawitały na Śródkę  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
Anioły zawitały na Śródkę

Zwyczajem ubiegłych lat już wkrótce pojawią się artystyczne Anioły Śródeckie, których inwazja zaplanowana jest na całą przestrzeń Śródki i Ostrowa Tumskiego.

W tym trudnym roku, mimo wszystko, szczególną będą nieść nadzieję, dlatego pojawią i w plenerze i wielu oknach, z zapaloną świecą.

Z uwagi na obostrzenia pandemiczne coroczne Spotkanie Wigilijne zorganizowane zostanie w bardziej symboliczny sposób. Nie mogąc zaprosić mieszkańców naszej dzielnicy na spotkanie w realu, razem z restauratorami przygotowujemy poczęstunek i Śródeckiego Anioła w wersji “na wynos”. Chcemy, by Śródeckie Anioły roznosiły światło nadziei do naszych domów – informuje Małgorzata Matuszka, z Fundacji Puenta

“Aniołowe paczki” wolontariusze rozniosą osobom starszym i samotnym nie tylko ze śródeckiego fyrtla. Akcja zaplanowana jest na niedzielę, 6 grudnia g. 12-16. W tym dniu również na ulicach Ostrowa Tumskiego i Śródki będzie spacerował orszak anielski z Aniołem na szczudłach i młodymi perkusistami. Podczas akcji nagrywany będzie także specjalny teledysk, który zostanie udostępniony przed świętami na kanale You Tube.

Anioły zawitały na Śródkę Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
Anioły zawitały na Śródkę
Użyte w artykule zdjęcia: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz