K U L T U R A

Spotkanie ze stylistką filmowych gwiazd

Anna Męczyńska  Foto: M. Motyczynnski / empik

Gościem poznańskiego empiku będzie jedna z najbardziej kreatywnych stylistek w Polsce, Anna Męczyńska to główny kostiumograf serialu „Rodzinka.pl” czy „Prawo Agaty”. Autorka poradnika „Figura jak z ekranu”, w której doradza jak odnaleźć przepis na własny, niepowtarzalny styl. Spotkanie odbędzie się 31 stycznia w salonie Empik Plac Wolności w Poznaniu.

Anna Męczyńska to stylistka, która stworzyła niepowtarzalny styl Małgorzaty Kożuchowskiej w roli Natalii Boskiej (Rodzinka.pl) czy przebojowe stylizacje Agnieszki Dygant i Darii Widawskiej w serialu „Prawo Agaty”. Czy jej podopieczne mają idealne figury? Czasem tak, innym razem nie. Ale od tego są modowe triki telewizyjnych stylistek, żeby nawet dodająca kilogramów kamera nie zepsuła sylwetki.

W swojej książce „Figura jak z ekranu” Ania radzi, co zrobić, kiedy nasze odbicie w lustrze mówi: dziewczyno, jest cię za dużo! A że sama siebie określa jako „XL”, jej książka to manifest postawnej kobiety i mocny głos przeciwko opinii, że moda zarezerwowana jest dla szczupłych gwiazd. Nie możesz zmienić wagi? Zmień garderobę! – przekonuje. I krok po kroku tłumaczy, jak to zrobić, by nie stracić fortuny, a wyglądać jak milion dolarów.

Spotkanie odbędzie się 31 stycznia, godzina 18.00

Użyte w artykule zdjęcia: M. Motyczynnski / empik

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz