DLA STUDENTA

Spotkania z mentorami biznesu

Politechnika Poznańska - Wydział Elektryczny  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Politechnika Poznańska Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterKolejny raz poznańscy studenci myślący o założeniu własnej firmy będą mogli dowiedzieć się jak to zrobić od doświadczonych managerów. Startuje właśnie druga edycja projektu Business Mentor, w której udział weźmie 5 firm zrzeszonych w Konsorcjum Marki Poznań. Pierwsze spotkanie odbędzie się na Polibudzie we wtorek (28.04).

Otwarte wykłady to doskonała okazja do tego, by dowiedzieć się jak stawiać pierwsze kroki w świecie biznesu i przedsiębiorczości – mówi Jakub Król, Urzędu Miasta Poznania – każda z firm przygotowuje ciekawy case study, w ramach którego przekaże cenne wskazówki wynikające z wielu lat własnej praktyki, to wiedza, którą z pewnością będzie można wykorzystać w swojej późniejszej karierze zawodowej.

Business Mentor jest organizowany już po raz drugi w ramach współpracy miasta i marek zrzeszonych w projekcie Konsorcjum Marki Poznań. W drugiej edycji projektu udział wezmą przedstawiciele firm Alma, Ciber, GlaxoSmithKline, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Volkswagen Samochody Użytkowe. Wszystkie wykłady w ramach II. edycji projektu Business Mentor będą odbywały się w budynku Politechniki Poznańskiej.

Cyklu wykładów zainauguruje Jens Ocksen, prezes Zarządu Volkswagen Poznań. Jego wykład, zatytułowany From an idea to a solution – Project Crafter poprowadzony zostanie w języku angielskimBędzie można go wysłuchać na Politechnice Poznańskiej we wtorek 28 kwietnia o godzinie 18:00.

Wstęp na prelekcje jest otwarty i darmowy.

Business Mentor Foto: Business Mentor

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz