DLA STUDENTA

Job spot na UEP

Praca - jak szukac  Foto: materiały prasowe

W najbliższą środę na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu studenci i absolwenci UEP poszukujący nowych wyzwań zawodowych spotkają się z pracodawcami z ponad trzydziestu firm z Wielkopolski.

Praca - jak szukac Foto: materiały prasoweTargi pracy na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu to jedno z największych wydarzeń kierowanych do poznańskiej społeczności akademickiej.

Uczelnia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom studentów i absolwentów, podejmując działania mające na celu przybliżenie im specyfiki współczesnego rynku pracy – informuje Iwona Cieślik, kierownik działu marketingu.

Od 2003 r. działania te wspieraKlub Partnera UEP – grono wiodących firm i instytucji z Wielkopolski. Targi pracy na UEP również przedsiębiorcom dają okazję bezpośredniego dotarcia do studentów i absolwentów uczelni wyższych i pozyskania kandydatów do pracy spełniających ich oczekiwania.

Job spot na UEP odbędzie się już jutro 6 maja 2015 r. w godz. 10:00–15:00 w nowym budynku Uczelni – Centrum Edukacyjnym Usług Elektronicznych przy ul. Towarowej w Poznaniu.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz