POZnań

Rekordowy Motor Show

Poznań Motor Show 2013  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Na tegoroczną edycję Motor Show do Poznania przyjechało rekordowe 86 000 miłośników motoryzacji! To największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej.

Poznańskie targi Motor Show powróciły do czasów swojej największej świetności. Potężne stoiska importerów samochodowych (na Motor Show pojawili się m.in. wszyscy producenci z pierwszej szóstki najchętniej kupowanych przez Polaków samochodów), najnowsze luksusowe samochody, piękne i potężne motocykle, fantastyczne kampery i niesamowite szybowce.

„Tegoroczną edycję poznańskiego Motor Show można uznać za bardzo udaną. Wystawa, wbrew niektórym sceptykom, z każdym rokiem zyskuje na popularności. Szczególnie cieszy nas bardzo duża frekwencja zwiedzających i ogromne zainteresowanie samochodami Ford. To dobrze rokuje na przyszłość.” – powiedział Mariusz Jasiński, dyrektor Public Relations Ford Polska. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się zresztą wszystkie salony tematyczne targów: samochodowy, motocyklowy, lotniczy i caravaningowy. „Te targi to dla nas wielki sukces. Osiągnięte tutaj wyniki sprzedażowe przeszły nasze najśmielsze oczekiwania.” – mówił Jacek Jaskot, dyrektor zarządzający Elcamp Traveller.

Przygotowane w tym roku premiery – łącznie ponad 40 modeli na całych targach, liczne atrakcje i pokazy przyciągnęły do Poznania nie tylko 86 000 osób, ale także wszystkie największe polskie media. Targi relacjonowane były na bieżąco przez ogólnopolskie telewizje.

Z bardzo dobrym przyjęciem spotkała się także pierwsza edycja Salonu Air Passion, na którym można było zobaczyć nie tylko śmigłowce i szybowce, ale także poznać ofertę wielu szkół, w tym także spadochronowych. „Nowatorstwo i innowacja, bezpośredni kontakt z publicznością poprzez rajdowy show oraz event skoczków spadochronowych na stałe już zagości na Salonie Air Passion w ramach Motor Show, ponieważ świetnie wpisuje się w charakter tych targów: interaktywny, bezpośredni i realizowany z rozmachem. Będziemy tu za rok” – powiedział Przemysław Wolański, prezes FreeFly Center, zwycięzca plebiscytu Lotnicze Orły.

Jakie było Motor Show? „To były dla nas doskonałe targi pod każdym możliwym względem. Już wiemy co zrobić podczas kolejnej edycji!” – powiedział Radosław Gogulski, prezes firmy CarGO!, jednego z ponad 140 wystawców Motor Show.

Kolejne spotkanie z motoryzacją za rok, w dniach 27-30 marca 2014.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz