Artykuł sponsorowany

Preply warte Poznania – rewolucja w nauce hiszpańskiego

Centrum Poznania widziane z Okraglaka  Foto: TD

Nowoczesne technologie wpłynęły głównie na komfort życia, a z czasem coraz bardziej usprawniają system edukacji. E-podręczniki i multimedialne formy prezentacji oraz interaktywne ćwiczenia poprawiają skuteczność nauki niezależnie od dziedziny, której dotyczą. Dzięki atrakcyjnej formie nauki więcej osób gotowych jest podjąć wysiłek poszerzenia swej wiedzy. Dodatkowym plusem jest wiedza na wyciągnięcie ręki. Nie trzeba nigdzie iść, jechać, wystarczy otworzyć przeglądarkę internetową. Sporym plusem jest też taniość nauki w sieci, większość materiałów jest bezpłatna, za dostęp do niektórych trzeba zapłacić, jednak sumy te są o wiele niższe niżeli zakupu książki, wykupienia kursu bądź korepetycji.

Wystarczy tylko chcieć się uczyć, dokształcać i szkolić!

Propozycji na rynku edukacji jest tak wiele, iż można mieć trudność w decyzji. Warto wybierać te formy nauki online, które są nam najbliższe, wydają się atrakcyjne. Nauka nie powinna być przymusem i koniecznością, powinna sprawiać nam radość, dawać satysfakcję. Różnorodność pomocy dydaktycznych, często bardzo kreatywne rozwiązania pozwalają na zainteresowanie i dotarcie do osób nauką od dawna zniechęconych.

Dużym mankamentem powszechnego systemu oświaty są liczne grupy, klasy nie pozwalające na doświadczanie wiedzy, naukę w zindywidualizowany sposób, przez co często uczymy się nieskutecznie, szybko zapominając zakuwane do egzaminów wiadomości.

Szybka nauka języków obcych

Przeciwieństwem nauki w grupie jest nauka samodzielna, która dzięki internetowi jest możliwa, jednak nie jest dana każdemu. Zwykle brakuje nam samodyscypliny, motywacji i systematyczności. Pośrednim rozwiązaniem i optymalnym jest nauka z indywidualnym nauczycielem. Niegdyś zarezerwowana wyłącznie dla arystokracji, jeszcze do niedawna dla zamożnych, obecnie dla każdego dostępna w sieci.

Brak efektywności w  nauce języka obcego może być frustrujący. Jeśli wydaje Ci się, że sprawdziłeś już wszystkim możliwości nauki poznaj Preply, a wraz z serwisem korepetycje językowe przez Skype. Pamiętaj, iż nawet osoby nie wykazujące zdolności językowych, z trudnościami w nauce, zaburzeniami rozwojowymi mogą nauczyć się efektywnie języków obcych.

Kluczem do sukcesu jest indywidualne dopasowanie metod nauki uwzględniając potrzeby, możliwości i zdolności ucznia. W nauce istotna jest motywacja, systematyczność i pozytywne nastawienie, jednakże nie powinno zabraknąć indywidualizacji procesu dydaktycznego, co zapewnia nauka indywidualna. Wbrew pozorom korepetycje z hiszpańskiego z osobistym lektorem nie są kosztowne a porównywalne z kursami w szkołach językowych, jakie niestety nie zawsze przynoszą pożądane efekty. Korepetycje zdalne zrewolucjonizowały system nauczania znany ze szkoły.

Obecnie coraz więcej osób korzysta z nauki w sieci

Pomocne są blogi językowe, jak również fora i portale edukacyjne, doskonałym wsparciem są aplikacje mobilne i media obcojęzyczne. Zapewniając sobie kontakt z językiem i dostęp do wiedzy online warto pamiętać o możliwości konwersacji i korepetycji przez Skype. Przynajmniej od czasu do czasu warto sprawdzić swój stan wiedzy, przetestować się w rozmowie spontanicznej z żywym człowiekiem, nie tylko z komputerem i nagraniem lektora z płyty.

Ta innowacyjna metoda nauki hiszpańskiego sprawiła, iż niezależnie od tego gdzie mieszkasz, czy w okolicy funkcjonują szkoły języka hiszpańskiego możesz uczyć się szybko, wygodnie i skutecznie i to na każdym poziomie zaawansowania. Nie musisz martwić się że w okolicy nie ma korepetytorów hiszpańskiego, bowiem nie jest to żadną przeszkodą w nauce online.

Portal internetowy pod adresem Preply.com to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy preferują indywidualne warunki nauki, poszukują odpowiedniego lektora hiszpańskiego i obawiają się o bezpieczeństwo rozliczenia za korepetycje. Preply oferuje obszerny katalog korepetytorów i native speakerów z całego świata. Dla ułatwienia w poruszaniu się po serwisie lektorów można selekcjonować względem rozmaitych kryteriów.

Podstawowym jest język. Wybierając język hiszpański zyskamy dostęp do profili korepetytorów języka hiszpańskiego. Przeglądając ogłoszenia lektorów możemy wybrać osobę zarówno o wysokich kwalifikacjach jak i początkującego korepetytora, studenta itd. Sami decydujemy z kim nawiążemy współpracę, czy będzie to osoba z okolicy miejsca zamieszkania, odległego zakątku kraju czy świata.

Co ważne Preply początkującym użytkownikom zapewnia możliwość skorzystania z darmowej lekcji próbnej, podczas której można ocenić walory edukacji zdalnej jak i samego korepetytora. Dużym ułatwieniem w wyborze spośród szerokiego grona korepetytorów są opinie pozostawione przez zadowolonych, jak i mniej usatysfakcjonowanych uczniów konkretnych lektorów.

A o angielskim metodą online przeczytasz Tutaj

Samo przeglądanie ofert korepetycji w Preply nic nie kosztuje, podobnie jak i rejestracja w portalu.  Decydując się na Preply płacisz tylko tyle ile wykupiłeś zajęć online z danym lektorem. Obowiązują Cię stawki wskazane przez lektora, native speakera. Preply nie pobiera żadnych opłat za pośrednictwo za to gwarantuje ochronę uczniom i lektorom również.

Po pierwsze dla uczniów gwarantowany zwrot środków w razie nie wywiązania się z umowy lektora i przeciwnie, zapłatę dla lektorów, jeśli z przyczyny ucznia lekcja nie doszła do skutku. To doskonałe narzędzie dla obydwu stron, bowiem lektorzy promując swoje usługi w Preply zyskują dostęp do rynku zainteresowanych kształceniem językowym, zaś sami użytkownicy dołączając do Preply maja gwarantowaną kompleksową obsługę począwszy od udostępnienia bazy kontaktowej aż po rozliczenie z korepetytorem.

Dodatkowym plusem Preply są akcje promocyjne organizowane dla użytkowników kupujących pakiety korepetycji zdalnych, czy tez polecających serwis swoim znajomym.

Dzięki ciekawej ofercie na rynku, skuteczności nauki przez Skype, korepetycje z hiszpańskiego, jak i wielu innych języków w Preply cieszą się uznaniem i rosnąca popularnością a sam serwis może się rozwijać poprzez dodawania nowych możliwości nauki, przedmiotów i ofert kolejnych korepetytorów.

E-korepetycje stały się najlepszą z form nauki zdalnej nie tylko języków obcych ale również pozostałych przedmiotów. Wśród przedmiotów szkolnych największe trudności mają uczniowie z matematyką, fizyką, chemią, przedmiotów tych również można uczyć się przez Skype.

Podręczny telefon może służyć już nie tylko do gier online, komunikacji ale także nauki. Z pomocą aplikacji mobilnych, ćwiczeń online jak również korepetytorów zdalnych można skutecznie uzupełnić braki w edukacji jak i poszerzyć wiedzę ponad wymaganą podstawę programową. Korepetycje z hiszpańskiego via Skype, to propozycja nie tylko dla mieszkańców wielkich miast jak Warszawa, Poznań, czy Kraków, ale również o ile nie przede wszystkim dla tych, którzy dotąd mieli trudność w dostępie do nauki mieszkając w niewielkich wsiach, miasteczkach z dala od obszernej oferty edukacyjnej dużych miast. Tym samym o korepetycje  z hiszpańskiego jest znacznie łatwiej, są one dostępne tak dla Polaków w Polsce, jak i poza Polską.

Z doskonalenia języka hiszpańskiego z lektorem polskojęzycznym mogą skorzystać na odległość studenci na wymianach w Hiszpanii jak i emigranci z Polski. Szerokie grono odbiorców korepetycji to również okazja do rozwoju dla lektorów hiszpańskiego, którzy zamieszczając ogłoszenie w Preply mogą pozyskać za uczniów nie tylko Polaków, ale także cudzoziemców zainteresowanych nauka hiszpańskiego. To zupełnie nowe doświadczenie jak na polskie realia rynku pracy w branży edukacji językowej.

Na korepetycje z hiszpańskiego w Poznaniu zapraszamy do Preply!

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz