Artykuł sponsorowany

Pokaż gdzie ci #podrodze i wygraj aparat!

VP_konkurs  Foto: materiały Tauber Promotion

#Podrodze na basen, nad rzekę, a może do kina, czy ulubionej alejki w parku? Pokaż swoje ulubione miejsce w Poznaniu i wygraj aparat FUJIFILM Instax Mini 9. Wszystko w ramach konkursu fotograficznego, którego organizatorem jest BPI Real Estate Poland, jeden z deweloperów osiedla Vilda Park. Temat konkursu nawiązuje do wyjątkowej lokalizacji inwestycji, której budowa ruszyła w zeszłym miesiącu przy ul. Droga Dębińska. Zdjęcia ulubionych miejsc w Poznaniu można nadsyłać do 4 czerwca br.

Vilda Park to nowoczesne osiedle, które powstaje przy ul. Droga Dębińska w samym centrum Poznania. To wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja, dzięki której przyszli mieszkańcy osiedla będą mieli #wszędziepodrodze. Teren inwestycji znajduje się tylko kilka minut drogi od najważniejszych punktów handlowych, komunikacyjnych, kulturalnych i finansowych na mapie Poznania, w tym biurowego Placu Andersa, Starego Browaru, Dworca Głównego i Starego Rynku. Położenie inwestycji zapewnia również szybki dojazd do autostrady A2 prowadzącej do Warszawy i Berlina, a jednocześnie malownicze sąsiedztwo licznych terenów zielonych.

Vilda Park powstaje nad samą Wartą, gdzie nie brakuje licznych atrakcji do aktywnego spędzania wolnego czasu i wypoczynku. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się m.in. kina, baseny, siłownia, hala sportowa, boisko i korty tenisowe, a także Wartostrada – jedyny w swoim rodzaju ciąg ścieżek pieszo-rowerowych prowadzących wzdłuż rzeki. Vilda Park to najnowszy projekt w portfolio belgijskiego dewelopera – BPI Real Estate Poland realizowany we współpracy joint venture z ACTEEUM Group.

Do wyjątkowej lokalizacji osiedla Vilda Park nawiązuje tematyka konkursu fotograficznego, który dziś ruszył na facebookowym fanpage inwestycji: https://www.facebook.com/vildapark/. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić zdjęcie swojego ulubionego miejsca w Poznaniu i opublikować je w komentarzu pod postem konkursowym wraz z krótkim opisem tłumaczącym dlaczego to właśnie tam a nie gdzie indziej jest nam #podrodze.

Autor najciekawszego zdjęcia zostanie nagrodzony aparatem FUJIFILM Instax Mini 9. Organizator przewidział też dwie nagrody dodatkowe w postaci podwójnych voucherów do kina. Zdjęcia ulubionych miejsc w Poznaniu wraz z opisem można nadsyłać do 4 czerwca br.

Szczegółowy regulamin konkursu #podrodze znaleźć można na portalu Facebook: https://www.facebook.com/vildapark/.

Więcej informacji nt. samego osiedla Vila Park dostępnych jest z kolei stronie www.vildapark.pl.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały Tauber Promotion

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz