K U L T U R A

Ostatnie przed wakacjami filmowe Ladies Night

Rodzinne Rewolucje - BLENDED  Foto: Warner Bros. Entertainment Inc.

Rodzinne Rewolucje - BLENDED Foto: Warner Bros. Entertainment Inc.Tuż przed oficjalnym zakończeniem roku szkolnego i rozpoczęciem wakacji zapraszamy Panie na podróż do Afryki. Podróż filmową, która będzie zwieńczeniem kolejnego wieczoru z cyklu Ladies Night. Oprócz filmu Rodzinne rewolucje wydarzeniu towarzyszyć będzie mnóstwo konkursów i dodatkowych atrakcji.

Wszystkie panie, które skorzystają z zaproszenia, będą miały okazję zobaczyć komedię Rodzinne Rewolucje, w której trudny związek damsko-męski okraszony został afrykańskim słońcem oraz pięknymi pejzażami sawanny – wyjaśnia Wojciech Terpiłowski z Cinema City – na uczestniczki czeka poza seansem, jak co miesiąc, czeka mnóstwo konkursów z nagrodami oraz upominki od partnerów wydarzenia.

Rodzinne Rewolucje to nowy film twórcy Klik i robisz co chcesz oraz Mocnego Uderzenia, w której splatają się losy samotnego ojca i samotnej matki. On (Adam Sandler) chciałby zmienić swoje życie, gdyż czuje się wypalony zawodowo, a jego dzieci pragną by poświęcał im więcej uwagi. Ona (Drew Barrymore) chce choć na chwilę odpocząć od wielkomiejskiego życia i poświęcić czas swoim pociechom. Spotykają się na wakacyjnej wyprawie do Afryki, jako para znajomych po kompletnie nieudanej randce.

Pokaz filmu Rodzinne Rewolucje podczas Ladies Night w Cinema City odbędzie się 26 czerwca czyli na 10 dni przed oficjalną premierą! – podkreśla Wojciech Terpiłowski.

Rodzinne Rewolucje - BLENDED Foto: Warner Bros. Entertainment Inc.

Ostatnia przed wakacjami edycja Ladies Night odbędzie się w Cinema City Poznań Plaza już w czwartek 26 czerwca w 17 kinach sieci Cinema City. Początek o godzinie 19:30. Bilety na ten wieczór kosztują 24,00 złote.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz