Winogrady

Objazdy wokół Alei Solidarności

uwaga roboty!W najbliższy weekend czekają kierowców jadących przez Aleje Solidarności kolejne zmiany spowodowane prowadzonymi w tym rejonie remontami drogowymi.

Utrudnienia rozpoczną się dzisiaj od godziny 18:00. Wtedy właśnie rozpocznie się kolejny etap prac, który potrwa do poniedziałku (2.04) do godziny 6:00.

Samochody jadące Alejami Solidarności od strony ulicy Piątkowskiej będą musiały skręcać w prawo w ul. Księcia Mieszka I i zawracać po około 200 metrach na wysokości wjazdu na osiedlę Przyjaźni.

Jadąc Alejami Solidarności od strony ronda w kierunku Piątkowskiej trzeba będzie skręcić natomiast w prawo w ul. Księcia Mieszka I. Dalej objazd poprowadzi nas ul. Trójpole do ul. Piątkowskiej.

Wszyscy jadący ul. Księcia Mieszka I z Piątkowa w stronę centrum Poznania skręcą w prawo w Aleje Solidarności i zawrócą na skrzyżowaniu z ul. Piątkowską.

Samochody nadjeżdżające z centrum ulicą Księcia Mieszka I w kierunku Piątkowa będą skręcać w prawo w Aleje Solidarności i zawracać przy skrzyżowaniu z ul. Połabską.

Objazdami jechać będą również autobusy na liniach nr 68, 71, 72, 83, 91, oraz 235.

Wszystko powinno wrócić do normy w poniedziałek (2.04) o godzinie 6:00.

remont alei Solidarności Foto: google maps / lepszyPOZNAN.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz