POZnań

Nowy kierunek z poznańskiego lotniska

Lotnisko Ławica  - samolot Wizzair wypychany ze stanowiska  Foto: lepszyPOZNAN.pl /Piotr Rychter

Wizz Air ogłosił dodanie czterech nowych tras z Polski. W czerwcu w ofercie pojawią się nowe połączenia z Lublina do Burgas, położonego na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego, z Poznania i Warszawy do Lwowa na Ukrainie oraz z Warszawy do Malagi. Ceny biletów zaczynają się już od 69 złotych.

Połączenia z Poznania będą realizowane dwa razy w tygodniu w czwartki i niedziele. Pierwsze połączenie odbędą się 13 czerwca.

Jest nam niezmiernie miło ogłosić kolejne trasy z Polski. Wraz z nadchodzącym latem, chcemy zaoferować naszym pasażerom jak najszerszy wachlarz możliwości podróżowania. Wierzymy, że w sezonie wakacyjnym nasi pasażerowie będą mogli spełniać swoje podróżnicze marzenia i realizować swoje plany wyjazdowe. Bułgaria, Hiszpania i Ukraina dodane dziś do polskiej siatki połączeń WIZZ czekają! Jesteśmy przekonani, że nowe trasy dostarczą Polakom jeszcze więcej możliwości bezpiecznego podróżowania. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży – powiedziała Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Covid-19

Aby pomóc pasażerom i załodze podróżować bezpiecznie i bezproblemowo, linia Wizz Air wdrożyła dodatkowe procedury w zakresie higieny ułatwiające utrzymywanie dystansu fizycznego podczas wchodzenia na pokład oraz zwiększenie czystości w samolocie. Pasażerowie powinni odprawiać się drogą elektroniczną oraz dokonywać płatności online za usługi (m.in. wykupując dodatkowy bagaż), aby zminimalizować zbędny kontakt fizyczny na lotnisku. W celu prób powstrzymania rozprzestrzeniania się możliwych infekcji, pasażerowie są proszeni o przestrzeganie nowych zasad dotyczących dystansu fizycznego zarówno podczas wchodzenia jak i schodzenia z pokładu.

Mimo, że filtry HEPA znajdujące się we wszystkich samolotach odfiltrowują z powietrza w kabinie 99,97% wirusów i bakterii, załoga oraz pasażerowie są zobowiązani nosić maski podczas całego lotu.

Najnowsze trasy Wizz Air z polski

TRASADNICENA OD*START
LUBLIN – BURGASśroda, niedziela109 PLN13 czerwca 2021
POZNAŃ – LWÓWczwartek, niedziela69 PLN13 czerwca 2021
WARSZAWA-LWÓWponiedziałek, środa, piątek69 PLN11 czerwca 2021
WARSZAWA – MALAGAponiedziałek,piątek159 PLN11 czerwca 2021
Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl /Piotr Rychter

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz

  • Macie grubo nasrane pod wypranymi czerepami z tą pseudo srandemią! Za kilka miesięcy wasz biznes zdechnie całkowicie i nie będziecie nigdzie latać, nawet sami…