BizNews

Nie tylko Muszkieterowie płacą za polecenie nowych pracowników

Muszkieterowie szukają pracowników  Foto: Grupa Muszkieterów

Grupa Muszkieterów to kolejna już firma, która płaci za polecenie nowego pracownika. Ten sposób rekrutacji stosują już nie tylko duże firmy w naszej metropolii.

To efekt bardzo niskiego bezrobocia w naszym regionie. W samym Poznaniu w czerwcu wynosiło ono 1,7%, a przeciętne wynagrodzenie brutto 4.901,16 zł.

Do tej pory firmy gotowe były płacić za polecenie specjalistów wysokiej klasy np. w branży IT. To się jednak zmieniło, gdy zaczęło brakować rąk do pracy nawet na stanowiskach, które nie wymagają specjalistycznej wiedzy czy umiejętności.

Grupa Muszkieterów poszukuje w tej chwili pracowników do swojego centralnego magazynu w Swadzimiu. Obiecuje stabilną pracę na pełen etat, premię uzależnioną od wyników pracy, a także pakiet socjalny obejmujący opiekę medyczną, bony świąteczne, pikniki, czy dodatki urlopowe.

Dla swoich pracowników uruchomiliśmy program rekomendacyjny 500+ – informuje Grupa Muszkieterowie – osoby, dzięki którym zostanie pozyskany nowy pracownik magazynowy, mogą liczyć na bonus finansowy w wysokości 500,00 zł.

W podobny sposób nowych pracowników szuka też m. in. firma Zaparoh produkująca meble w Robakowie. Obecnie chce zatrudnić tapicerów, montażystów stelaży i krawcowe. Zapewnia umowę o pracę, bezpłatny dowóz do pracy, darmowe posiłki, ciepłe napoje, a także opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny. Tutaj także wypłacane są obecnym pracownikom premie za polecenie nowych pracowników.

Użyte w artykule zdjęcia: Grupa Muszkieterów

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz