BizNews

Nie trzeba taśtać zakupów do domu

Żabka Jush  Foto: materiały prasowe

Startup Lite e-Commerce uruchomił w Poznaniu aplikacje Jush, To szóste miasto, w którym działa aplikacja.

Od momentu startu pilotażu w Warszawie aplikacja pojawiła się w Gdańsku, Piasecznie, Katowicach i Krakowie, a teraz również i mieszkańcy Poznania mogą cieszyć się z ekspresowych zakupów online nawet w 15 minut. Na razie z usług Jusha w mieście dwóch koziołków będą mogli skorzystać mieszkańcy Centrum, Starego Miasta oraz Wildy. W każdej z lokalizacji twórcy rozwiązania systematycznie rozwijają obszar dostawy.

Zależy nam na jak najszybszym rozwoju naszej usługi. Na bieżąco analizujemy możliwości pojawiania się w kolejnych miastach. Zdecydowaliśmy się uruchomić naszą usługę w Poznaniu, gdzie dostrzegamy bardzo duży potencjał do rozwoju i gdzie swoją siedzibę ma Grupa Żabka, której częścią jesteśmy. – mówi Feym Fliegner, CPO Lite e-Commerce.

Magazyn w Poznaniu jest też jednym z pierwszych, w którym prezentowany jest nowy wygląd witryn. Za odmienione oblicze poznańskiego punktu odpowiada Kinga Offert, lokalna artystka ze stolicy Wielkopolski. Zaprojektowana przez nią praca utrzymana jest w charakterystycznym dla Jusha stylu.

Wszystko, czego dziś chcesz w 15 minut

Cały proces realizacji zakupów – od momentu złożenia zamówienia do przybycia kuriera z potrzebnymi produktami – zajmuje około 15 minut. Klienci mogą wybierać z ponad 1500 różnych produktów – od artykułów spożywczych, w tym świeżych owoców i warzyw oraz pieczywa, poprzez chemię gospodarczą i kosmetyki.

Promocja Jusha na lato

Każda osoba korzystająca z aplikacji, dostanie w sierpniu jeszcze 200 zł rabatu do wykorzystania. Na użytkowników będzie czekać po 10 kuponów po 10 zł na zamówienia powyżej 35 zł oraz 5 kuponów po 20 zł na zamówienia powyżej 50 zł. Przy zakupach powyżej 35 zł klienci zyskują  również darmową dostawę.

Akcja promocyjna obowiązuje do 31.08.2022 r. do godziny 22:59. Regulamin promocji dostępny jest na stronie: jush.pl/regulamin-promocji-600zl.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz