BizNews Firma GłosBiznesu Gospodarka POZnań

ZKZL wystawia na aukcję lokal po znanej restauracji

Restaurcja Kuro  Foto: ZKZL - materiały prasowe

ZKZL zaprasza do wylicytowania wyjątkowego lokalu przy ul. Wodnej, który z pewnością zainteresuje przedsiębiorców z branży gastronomicznej, szczególnie tych, którzy kochają kuchnię azjatycką.

Lokal przy ul. Wodnej 8/9 lokal znajdujący się na parterze ma powierzchnię 108 metrów kwadratowych. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 21 metrów kwadratowych. Lokal jest w bardzo dobrym stanie i nie wymaga dodatkowego wkładu finansowego. To idealne miejsce na działalność gastronomiczną. Do tej pory z powodzeniem funkcjonowała tutaj restauracja, a sam punkt znajdujący się w bliskim sąsiedztwie Starego Rynku to dobre miejsce na prowadzenie tego typu działalności.

Ostatni najemca prowadził tutaj restaurację sushi, która była popularna wśród poznaniaków i turystów. Warto dodać, że w lokalu znajduje się wiele cennych ruchomości takich jak meble na wymiar, sprzęt kuchenny czy klimatyzatory. Lokal posiada monitoring i dodatkowe zabezpieczenie w postaci alarmu. Przedsiębiorcy, którzy wylicytują lokal będą mogli przejąć restaurację również z wyposażeniem – ruchomości są własnością obecnego najemcy.

Aukcja najmu lokalu użytkowego mieszczącego się przy ul. Wodnej 8/9 odbędzie się 23 sierpnia o godzinie 14:00. Tak jak przy poprzednich edycjach aukcja odbędzie się on-line na specjalnie przygotowanej stronie internetowej: www.aukcjelokali.pl. Warunkiem uczestnictwa w aukcji jest rejestracja na stronie www.aukcjelokali.pl oraz wpłata wadium w wysokości 2500 zł.

Użyte w artykule zdjęcia: ZKZL , , ZKZL - materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz