BizNews

MTP odwołują zaplanowane imprezy

Targi  Foto: lepszyPOZNAN / S9+

W najbliższych tygodniach na terenie MTP miało odbyć się kilka imprez targowych. Od najbliższej soboty (17.10) obwiązywać będzie jednak wiele obostrzeń, które mają zapobiegać mają rozprzestrzenianiu koronawirusa. Zakazane jest m. in. organizowanie targów i kongresów.

Decyzja władz centralnych sprawia, że do końca listopada niemożliwa będzie realizacja programu wystawienniczego Grupy MTP, w związku z tym nie odbędą się m.in. planowane na ten okres targi ekologiczne Poleko czy też ITM Industry Europe – informuje Iwona Kasprzak z Grupy MTP – podobnie nie odbędą się w planowym terminie targi Retro Motor Show, dla których szukamy nowego terminu.

Na ten moment trudno przewidzieć jak długo Poznań i powiat poznański będą znajdowały się czerwonej strefie. Trudno także przewidzieć jak w najbliższym czasie wyglądać będzie sytuacja epidemiologiczna.

Jeszcze w październiku miała się odbyć konferencja Forum Rozwoju Miast i kongres Move, a w listopadzie między innymi targi ITM Industry Europe.

Zarząd Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie na bieżąco śledzić wytyczne władz centralnych i dostosowywać się do obowiązujących przepisów.

Jak tylko Poznań i powiat poznański wrócą do strefy żółtej, będziemy kontynuowali nasz program wystawienniczy – dodaje Iwona Kasprzak.

Podkreśliła również, że wypracowywane przez ostatnie pół roku standardy bezpieczeństwa na targach są skuteczne i MTP są w pełni przygotowane, by zapraszać na targi wystawców i gości, jeśli tylko będą takie możliwości.

93 lata Lecha Poznań, biało-niebieska iglica Foto: KKS Lech Poznań

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN / S9+

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz