Kobylepole

Motocykl zderzył się z busem

Motocykl zderzył się z busem  Foto: lepszyPOZNAN / tab

Motocykl zderzył się z busem Foto: lepszyPOZNAN / tabMotocykl zderzył się z mercedesem vito na skrzyżowaniu ulic Dymka i Folwarcznej. Do wypadku doszło kilka minut przed godziną 21:00.

Motocykl jechał na wprost od strony Rataj, natomiast bus jadący od strony Antoninka skręcał w lewo w ulicę Folwarczną. Oba pojazdy miały zielone światło, ale kierowca mercedesa powinien ustąpić pierwszeństwa. Jednoślad uderzył w prawy bok samochodu.

Pasażerka motocykla po upadku narzekała na ból lewej nogi, była również w szoku. Motocykliście nic się nie stało.

Świadkowie wypadku wezwali pogotowie i do jego przyjazdu opiekowali się młodą kobietą, która siedziała na jezdni. Zdaniem jednej z osób, która widziała całe zdarzenie motocykl jechał bardzo szybko “jak szalony”. Zaprzeczał temu sam motocyklista, twierdząc, że gdyby jechał rzeczywiście szybko skutki wypadku byłyby o wiele większe.

Przejazd przez skrzyżowanie może być chwilami utrudniony.

Motocykl zderzył się z busem Foto: lepszyPOZNAN / tab

9 komentarzy

kliknij by dodać komentarz


  • Daria, nadal ze starym prykiem?

    Tak się kończy kozaczenie, dajcie im więcej praw to będą gnać i nie skończy się na kołnierzu

  • kozaczenie? Ujawnij się najpierw, a później wypisuj głupoty. Pozdrawiam zazdrosne ścierwo. :*

  • Tak to jest jak kozaczyna próbuje być dobry. Mała siksa poleciała na dziadka z gównianym motocyklem. Możesz pisać co chcesz na fejsie i tak w to wbijam.

  • HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. 😀 najpierw to się koleżko ujawnij, bo jak na razie Ty kozaczysz. A mała siksa może Ci zawsze pokazać na co ją stać. Buziaczki snobie. :*

  • Siemka Daria, skoro lubisz starców na motorze to może chcesz się ze mną pobujać, mam mieszkanie 80m2 w centrum Poznania, garaż a w nim Yamaha YZF-R6 oraz BMW M6

  • Słabo i pewnie tak samo słabiutko w głowie, chłopcze. Dziwką to Ty, ale nie Ja. 🙂