BizNews

Mniej wylotów z Poznania

OLT_Express_Airbus_5  Foto: JACEK LYCZBA

Od maja linie OLT Express rezygnują z połączeń między Poznaniem a Wrocławiem.

Nie są to jedyne ograniczenia, które najnowszy przewoźnik wprowadzi w maju. Samolotami w barwach OLT nie będzie można również latać między Wrocławiem a Krakowem.

Choć przedstawiciele linii lotniczej są zadowoleni ze współpracy z poznańskim lotniskiem, to przyznają, że frekwencja na trasie między Poznaniem a Wrocławiem była na poziomie błędu statystycznego. Właśnie to zdecydowało o jej likwidacji.

W skali całego kraju sprzedaż biletów na połączenia oferowane przez OLT Express cały czas rośnie. Zdajemy sobie sprawę, że musimy “nauczyć” potencjalnych klientów korzystania z naszej oferty – powiedzieli przedstawiciele linii – to musi potrwać i jesteśmy na to przygotowani.

Nie została ogłoszona lista połączeń międzynarodowych, choć dzisiaj mieliśmy ją poznać. Czy znajdzie się na niej poznańska Ławica? Z odpowiedzią będziemy musieli jeszcze poczekać.

OLT_Express_Airbus_5 Foto: JACEK LYCZBA

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz

  • co z tego, ze taniej nawet niz pociagiem, ale transport na i z lotniska to jednak spora strata czasu,wiec nawet ekonomicznej do Wroclawia tłuc sie pkp