K U L T U R A

Maraton filmowy z Ant-Man’em

ENEMEF: Minimaraton Ant-Man to szalony wieczór u boku najprawdopodobniej najmniejszego superbohatera w historii! Mamy dla was podwójne zaproszenia na ten filmowy wieczór w Multikinie Malta.

Mały, ale wariat, a do tego nieustraszony, skuteczny i przezabawny – dodaje Anna Winsz, która współorganizuje nocne maratony filmowe.

Będziemy mieli okazję poznać jego genezę oraz najnowsze losy oglądając dwie części serii, w tym najnowszą zatytułowaną Ant-Man i Osa w dniu premiery. Ten seans to doskonała rozrywka nie tylko dla fanów Marvela.

ENEMEF: Minimaraton Ant-Man, podczas którego przypomnimy sobie film Ant-Man i premierowo obejrzymy Ant-Man i Osa, rozpocznie się w Multikinie Malta w piątek 3 sierpnia o godzinie 22:00.

Bilety są już do nabycia w kasach kina oraz na multikino.pl w cenie od 21,00 do 35,00 zł. Mamy dla Was podwójne zaproszenia do Multikina Malta! Oto pytanie konkursowe:

Rolę Osy w premierowym filmie zagrała Evangeline Lilly. Znamy ją między innymi z serialu Zagubini. W dwóch megaprodukcjach filmowych, wcieliła się w postać z dość nietypowymi uszami. Jakie są tytuły tych filmów?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@lepszyPOZNAN.pl do środy (01.08) do godziny 19:00. Skontaktujemy się tylko ze zwycięzcami.

Więcej informacji znajdziesz na enemef.pl. Na stronie można również zapisać się do listy osób bezpłatnie otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem lub SMSem, wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Ant-Man – to jeden z najbardziej nietypowych bohaterów Marvela wyróżniający się bardzo małym rozmiarem. Scott Lang jest zawodowym oszustem, w jego życiu nadchodzi jednak moment, kiedy postanawia odkupić swoje winy. Za sprawą niezwykłego kostiumu potrafi zmniejszyć swoje rozmiary do gabarytu mrówki, a jednocześnie zyskuje nadludzką siłę. Kiedy losy świata są poważnie zagrożone Scott (Ant-Man) wraz ze swoim mentorem Hankiem Pymem planuje skok, który może zapobiec katastrofie. Film zaskakuje i bawi ukazując świat z miniaturowej perspektywy. Nie brakuje w nim też rewelacyjnych żartów i śmiesznych sytuacji.

Ant-Man i Osa – długo wyczekiwane, nowe losy superbohatera, który skradł serca milionów fanów na świecie! Scott Lang próbuje uporządkować swoje życie po i znaleźć balans między byciem ojcem a wypełnianiem roli superbohatera. Niespodziewanie dostaje do zrealizowania kolejną ważną misję. Scott musi przywdziać kostium Ant-Mana i nauczyć się walczyć wraz z Osą. Wkrótce wspólnie odkryją zaskakujące tajemnice przeszłości… Najnowsza odsłona Ant-Mana zachwyca efektami specjalnymi, świetną grą aktorską i rewelacyjnym humorem.

Użyte w artykule zdjęcia:

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz