K U L T U R A

Koncert dyplomowy Szkoły Baletowej

Tańczymy w dobrym towarzystwie - pokaz baletowy uczniów Szkoł  Foto: lepszyPOZNAN.pl/Ewelina Jaśkowiak

Koncert dyplomowy Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej, to wyjątkowe muzycznie i taneczne wydarzenie, które odbędzie się w Auli Artis. To ponad setka tancerzy na wielkiej scenie.


Koncert dyplomowy zawsze jest sporym wydarzeniem dla młodych artystów, ale też sporą atrakcją dla widzów, miłośników baletu, którym patronuje Terpsychora, grecka muza tańca!

Na niezwykłe wydarzenie zaprasza Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa z ulicy Gołębiej. Koncert dyplomowy to zwieńczenie dziewięcioletniej pracy absolwentów, ale również przegląd dorobku osiągniętego przez wszystkich uczniów i nauczycieli w minionym roku. Tegoroczna prezentacja będzie atrakcyjna również ze względu na przyjazd licznej grupy młodzieży z High School of Arts Ironi Aleph z Tel Awiwu, która współpracuje z poznańską szkołą.

W spektaklu wystąpi kilkudziesięciu młodych artystów prezentujących różne techniki taneczne zaprezentowane w ciekawej opowieści. To duże przedsięwzięcie dlatego zapraszamy do dużej sali – do Auli Artis – informuje Magdalena Ignaszak z promocji Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej.

Koncert Dyplomowy 2023

Aula Artis ul. Kutrzeby,
Poniedziałek 3 kwietnia dwukrotnie, o godz. 12:00 i 17:00

Ilość miejsc jest ograniczona. Rezerwacje telefoniczne możliwe do 2.04.2023 r.
Kontakt w sprawie rezerwacji i zakupu – sekretariat szkoły tel. 61 852 47 33

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN.pl/Ewelina Jaśkowiak

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz