autobus 603 | inne linie z przystanku: 149, 171, 176, 215, 603, | |||||||
przystanek Łozowa n/ż | Kierunek: Łęczyca/Dworcowa | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 07 47 18 48 14 34 14 49 18 48 18 48 18 48 19 49 23 53 33 06 23 43 06 26 43 06 26 56 22 48 18 48 28 06 46 26 06 | Garbary PKM Grochowe Łąki n/ż Małe Garbary Grobla n/ż Pl. Bernardyński n/ż AWF Bielniki n/ż Droga Dębińska n/ż Hetmańska Wiadukt Dębina n/ż Piastowska n/ż Malinowa n/ż Łozowa n/ż 1 - Azaliowa n/ż 2 - Os. Dębina 4 - Luboń/Dębiecka n/ż 5 - Luboń/Zespół Szkół 7 - Luboń/Ratajskiego 8 - Luboń/Park Siewcy 9 - Luboń/Rutkiewicz 10 - Luboń/Lasek n/ż 11 - Łęczyca/Dworcowa | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy