Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zbliża się kolejna edycja Wings for Life World Run
Bieg Krokodyla
Maltanka będzie kursowała codziennie!
Zielone czy białe? Korzystajcie z szparagowego sezonu!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 25 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 24 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 23 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 22 KWIETNIA
15 lat Męskiego Grania
Remont na ul. Hetmańskiej – utrudnienia dla pasażerów i kierowców
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
3
inne linie z przystanku:
1
,
2
,
2
,
3
,
3
,
11
,
12
,
17
,
213
,
218
,
223
,
przystanek Rynek Łazarski n/ż
Kierunek: Błażeja
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
19
09G 46G
Unii Lubelskiej
Tadeuszak
Rondo Żegrze
Rondo Starołęka
Rondo Starołęka
Hetmańska Wiadukt
Rolna
Traugutta
Pamiątkowa n/ż
Kosińskiego n/ż
Rynek Wildecki n/ż
Św. Czesława n/ż
Wierzbięcice
Poznań Główny
Dworzec Zachodni
Park Wilsona n/ż
Rynek Łazarski n/ż
1 - Głogowska/Hetmańska n/ż
2 - Rondo Starołęka
3 - Starołęka Mała
4 - Bystra
5 - Starołęka PKM
6 - Rondo Żegrze
7 - Żegrze I
8 - Żegrze II
9 - Żegrze III
10 - Os. Czecha
11 - Piaśnicka Rynek
12 - Piaśnicka/Kurlandzka
13 - Szwedzka
14 - Szwajcarska
15 - Franowo
16 - Franowo
17 - Szwajcarska
18 - Szwedzka
19 - Piaśnicka/Kurlandzka
20 - Piaśnicka Rynek
21 - Os. Lecha
22 - Os. Tysiąclecia
23 - Łacina
24 - Polanka
25 - Kórnicka
26 - Kórnicka n/ż
27 - Politechnika n/ż
28 - Most Św. Rocha n/ż
29 - Pl. Bernardyński n/ż
30 - Wrocławska n/ż
31 - Aleje Marcinkowskiego
32 - 27 Grudnia
33 - Fredry
34 - Głogowska/Hetmańska n/ż
35 - Rynek Łazarski n/ż
36 - Park Wilsona n/ż
37 - Dworzec Zachodni
38 - Most Dworcowy n/ż
39 - Rondo Kaponiera
40 - Most Teatralny
41 - Poznańska
43 - Wielkopolska
45 - Armii Poznań
46 - Żniwna
47 - Pasieka
48 - Kmieca
50 - Przełajowa
51 - Wilczak
52 - Serbska
53 - Włodarska
54 - Lechicka/Naramowicka
55 - Naramowice n/ż
56 - Os. Łokietka
57 - Jasna Rola
59 - Błażeja
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
11
12
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
729
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
729
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911