Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Emocjonujący mecz i wygrana Enei Energetyka w tie-breaku
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MARCA
Nowe centrum senioralne!
Nowe atrakcje turystyczne wokół Poznania
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 28 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 27 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 26 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 25 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 24 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 23 MARCA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
3
inne linie z przystanku:
1
,
3
,
9
,
10
,
11
,
11
,
17
,
17
,
19
,
91
,
201
,
przystanek Żegrze I
Kierunek: Błażeja
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
06 19 33 48
03 13 23 33 43 53
03 13 23 33 43 53
03 13 23 33 43 53
03 18 33 48
03 18 33 48
03 18 33 48
03 18 33 48
03 13 23 33 43 53
03 13 23 33 43 53
03 13 23 33 43 53
03 13 23 33 43 53
03 13 23 33 43 53
03 13 23 33 43
03 23 43
03 23 43
03 23 33F 43
03 23 43F 59F
19F
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
05 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 33F 43
03 23 43F 59F
19F
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
02 32
02 32
02 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 43
03 23 33F 43
03 23 43F 59F
19F
Unii Lubelskiej
Tadeuszak
Rondo Żegrze
Rondo Starołęka
Rondo Starołęka
Starołęka Mała
Bystra
Starołęka PKM
Rondo Starołęka
Hetmańska Wiadukt
Rolna
Traugutta
Kolejowa
Głogowska/Hetmańska
Rondo Żegrze
Żegrze I
1 - Żegrze II
2 - Żegrze III
3 - Os. Czecha
4 - Piaśnicka Rynek
5 - Piaśnicka/Kurlandzka
6 - Szwedzka
7 - Szwajcarska
8 - Franowo
9 - Franowo
11 - Szwajcarska
13 - Szwedzka
15 - Piaśnicka/Kurlandzka
17 - Piaśnicka Rynek
19 - Os. Lecha
20 - Os. Tysiąclecia
21 - Łacina
22 - Polanka
23 - Kórnicka
24 - Kórnicka
25 - Politechnika
26 - Most Św. Rocha
27 - Pl. Bernardyński
28 - Wrocławska
29 - Aleje Marcinkowskiego
30 - 27 Grudnia
32 - Fredry
33 - Głogowska/Hetmańska
34 - Rynek Łazarski
35 - Park Wilsona
36 - Dworzec Zachodni
37 - Most Dworcowy
38 - Rondo Kaponiera
39 - Most Teatralny
40 - Poznańska
42 - Wielkopolska
44 - Armii Poznań
45 - Żniwna
46 - Pasieka
47 - Kmieca
49 - Przełajowa
50 - Wilczak
51 - Serbska
52 - Włodarska
53 - Lechicka/Naramowicka
54 - Naramowice
55 - Os. Łokietka
56 - Jasna Rola
58 - Błażeja
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
Komunikacja nocna
201
202
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804