Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Kino Tęcza – reaktywacja!?
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 15 MAJA
Na Górze – koncert z okazji 30-lecia zespołu
Solo na Szelągu vol. 59: Dorota Kuziela
Spotkanie Gwiazd Siatkówki w Zalasewie
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 16 MAJA
Ostatnia wiosna drzewa na Zielonej?
Szorowanie stadionu Lecha za 748 tys. zł!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 13 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 14 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
312
inne linie z przystanku:
312
,
323
,
przystanek Czerwonak/Cmentarz
Kierunek: Promnice/Północna
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
5
6
7
8
9
10
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
02 57
47
12M S
13 43
42
52
02
03 58Z
38M 54Z
29M
09 54Z
24Z
22Z
15Z
32Z
00
Rondo Śródka
Rondo Śródka
Zawady n/ż
Koronkarska n/ż
Studzienna n/ż
Rynek Wschodni n/ż
Główna n/ż
Bałtycka n/ż
Gdyńska n/ż
Czerwonacka n/ż
Karolin PKM n/ż
Koziegłowy/Żołnierzy Niezłomnych n/ż
Koziegłowy/Szkoła n/ż
Koziegłowy/Pływalnia n/ż
Koziegłowy/Os. Leśne
Czerwonak/Cmentarz
1 - Czerwonak/Błękitna
2 - Czerwonak/Zalesie n/ż
4 - Czerwonak/Szkolna
5 - Czerwonak/Szkolna n/ż
6 - Czerwonak/Żurawia n/ż
7 - Czerwonak/Gajowa n/ż
8 - Czerwonak/Zdroje
9 - Czerwonak/Gajowa n/ż
10 - Czerwonak/Urząd Gminy n/ż
11 - Czerwonak/Szkolna n/ż
12 - Czerwonak/PKM
13 - Czerwonak/Kręta
14 - Czerwonak/Os. Przylesie PKM
15 - Czerwonak/Elewator n/ż
15 - Czerwonak/Elewator
17 - Miękowo/Kolejowa n/ż
18 - Miękowo/Słowackiego n/ż
19 - Miękowo/Ogrodowa n/ż
20 - Miękowo/Kolejowa n/ż
21 - Owińska/Gospodarstwo Ogrodnicze n/ż
22 - Owińska/Parkowa
23 - Owińska/PKM
24 - Owińska/Lipowa
25 - Owińska/Ks. Piotrowskiego n/ż
27 - Bolechowo/Przejazd n/ż
29 - Bolechowo/Poligonowa n/ż
30 - Bolechowo-Os./Szkoła
32 - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego
34 - Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
36 - Bolechowo-Os./Kasztanowa n/ż
38 - Bolechowo-Os./Zespół Szkół
40 - Bolechowo-Os./Kasztanowa n/ż
42 - Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
44 - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego
46 - Promnice/Północna
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911