autobus 193 | inne linie z przystanku: 149, 163, 175, 180, 182, 193, 213, 213, 223, 223, 250, 610, 614, 616, 701, 702, 703, 704, 705, 707, 710, | |||||||
przystanek Górczyn PKM | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 05 20 37 55 12 28 43 58 13 29 45 00 15 30 45 00 15 29 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 29 45 00 15 30 45 00 15 30 46 03 19 34 49 04 19 36 51 06 21 36 51 06 17 32 45 00 15 28 43 58 13 28 42 55 09 24 44 04 24 44 04 22 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 18S 47S 09S 30S 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 31 52 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 26 50 10 30 50 10 30 49 05 24 44 04 24 44 04 22 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 18W 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 31 52 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 26 50 10 30 50 10 30 49 05 24 44 04 22 44 04 22 | Os. Sobieskiego Os. Sobieskiego Komisariat n/ż Wiedeńska n/ż Os. Marysieńki n/ż Wieża RTV n/ż Os. Jagiełły n/ż Os. Chrobrego n/ż Suszki n/ż Włościańska n/ż Piątkowska Trójpole n/ż Os. Winiary n/ż Witosa Wiadukt n/ż Witosa Kładka n/ż Wojska Polskiego Niestachowska n/ż Żeromskiego Żeromskiego n/ż Ogrody n/ż Szpitalna Swoboda Bułgarska/Polska n/ż Kolorowa Ognik n/ż Rycerska n/ż Marszałkowska n/ż Stadion Miejski n/ż Węgorka n/ż Rondo Skubiszewskiego Jawornicka Os. Kopernika n/ż Trębacka n/ż Ściegiennego n/ż Kordeckiego n/ż Częstochowska n/ż Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy