autobus 168 | inne linie z przystanku: 168, 183, 226, | |||||||
przystanek Strzeszyńska Lisner n/ż | Kierunek: Poznań Główny | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 12 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 14 | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 06 26 46 14 | Strzeszyn PKM Morszyńska n/ż Kosowska Białczańska n/ż Rzepeckiej n/ż Tułodzieckiej n/ż Strzeszyńska Lisner n/ż 1 - Instytut Genetyki n/ż 2 - Strzeszyńska n/ż 3 - Lutycka Szpital n/ż 4 - Trójpole n/ż 5 - Os. Powstańców W-wy 6 - Aleje Solidarności 7 - Wyłom n/ż 8 - Księcia Mieszka I n/ż 9 - Słowiańska n/ż 10 - Urbanowska n/ż 11 - Przepadek n/ż 12 - Urząd Marszałkowski n/ż 14 - Libelta n/ż 16 - Zamek n/ż 19 - Rondo Kaponiera 20 - Poznań Główny | ||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy