autobus 146 | inne linie z przystanku: 146, 169, 218, | |||||||
przystanek Kupały n/ż | Kierunek: Stary Strzeszyn | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 44 11 30 02 32 02 33 05 35 05 34 04 37 07 37 08 38 08 35 01 31 01 31 01 31 01 31 01 37 12 42 14 42 12 42 12 42 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 03 33 02 28 58 28 58 28 00 30 00 31 01 31 01 31 01 31 01 31 01 31 01 31 01 31 01 30 00 30 00 30 00 30 05 40 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 02 28 58 28 58 28 00 30 00 31 01 31 01 31 01 31 01 31 01 31 01 31 01 31 01 30 00 30 00 30 00 30 05 40 | Boranta Bogusława n/ż Bronisza n/ż Rubież n/ż Naramowice n/ż Os. Łokietka n/ż Kupały n/ż 1 - Łużycka n/ż 2 - Stoińskiego 3 - Kurpińskiego 4 - Os. Śmiałego n/ż 5 - Szymanowskiego n/ż 6 - Os. Zygmunta Starego n/ż 7 - Os. Marysieńki n/ż 8 - Wiedeńska n/ż 10 - Mateckiego 11 - Łęgowskiego n/ż 12 - Łęgowskiego Wiadukt n/ż 13 - Szarych Szeregów I n/ż 14 - Szarych Szeregów 15 - Białczańska n/ż 16 - Synów Pułku n/ż 17 - Sucholeska n/ż 18 - Strzeszyn PKM n/ż 20 - Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż 21 - Stary Strzeszyn | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy