Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
„Dziewczyny. Drużyna nie tylko na boisku”
Historyczny tabor MPK na liniach turystycznych
Wybory do Rad Osiedli: Darmowa Komunikacja dla Seniorów i Osób Niepełnosprawnych
Zbliża się termin opłaty podatku od nieruchomości
Anita Lipnicka, koncert promujący “Śnienie”
Święto Ukulelistów
JazZamek#57 – sneaky jesus
Solo na Szelągu vol. 58: Jakub Gonzo Woźniak
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 11 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 10 MAJA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
tramwaj
9
inne linie z przystanku:
1
,
2
,
2
,
3
,
5
,
6
,
9
,
10
,
11
,
12
,
14
,
14
,
15
,
17
,
18
,
91
,
97
,
przystanek Poznań Główny
Kierunek: Piątkowska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
9
10
22
23
15G
00G
56G
13G
22
23
56G
13G
22
23
56G
13G
Dębiec PKM
Wspólna
HCP
Traugutta
Pamiątkowa n/ż
Kosińskiego n/ż
Rynek Wildecki n/ż
Różana
Wierzbięcice
Poznań Główny
1 - Dworzec Zachodni n/ż
2 - Park Wilsona n/ż
3 - Rynek Łazarski n/ż
4 - Głogowska/Hetmańska n/ż
5 - Głogowska/Hetmańska n/ż
7 - Rynek Łazarski n/ż
9 - Park Wilsona n/ż
11 - Dworzec Zachodni n/ż
13 - Poznań Główny
15 - Wierzbięcice
17 - Półwiejska
18 - AWF
19 - Serafitek n/ż
20 - Rondo Rataje n/ż
21 - Rondo Rataje
22 - Kórnicka
23 - Kórnicka
24 - Polanka
25 - Łacina
26 - Os. Tysiąclecia
27 - Os. Lecha
28 - Piaśnicka Rynek
29 - Piaśnicka/Kurlandzka
30 - Szwedzka
31 - Szwajcarska
32 - Franowo
33 - Franowo
35 - Szwajcarska
37 - Szwedzka
39 - Piaśnicka/Kurlandzka
41 - Piaśnicka Rynek
43 - Os. Lecha
45 - Os. Tysiąclecia
47 - Łacina
49 - Polanka
51 - Kórnicka
53 - Kórnicka
55 - Rondo Rataje
57 - Rondo Rataje n/ż
59 - Serafitek n/ż
61 - AWF
62 - Łąkowa
64 - Pl. Wiosny Ludów
66 - Aleje Marcinkowskiego
67 - 27 Grudnia
69 - Fredry
70 - Most Teatralny
71 - Poznańska
73 - Wielkopolska
74 - Klin
75 - Nad Wierzbakiem
76 - Sołacz
78 - Uniwersytet Przyrodniczy
79 - Bonin
80 - Św. Leonarda
81 - Os. Winiary
82 - Lutycka Szpital
83 - Piątkowska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911