Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 8 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 7 MAJA
Polka najlepsza na świecie w Wings for Life – zdjęcia
Solo Na Szelągu vol. 57 – Ramisz– zdjęcia
Rapowa odsłona Sceny nad Rusałką – zdjęcia
Inwestycje kolejowe. Ogromne dofinansowanie unijne, niewiele dla Poznania!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 2 MAJA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 1 MAJA
Za nami 22. Gala Polskiej Mody
Świąteczna pomoc w długi majowy weekend
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
3
inne linie z przystanku:
1
,
2
,
2
,
3
,
5
,
6
,
9
,
10
,
11
,
12
,
14
,
14
,
15
,
17
,
18
,
91
,
97
,
przystanek Poznań Główny
Kierunek: Błażeja
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
19
04G 41G
Unii Lubelskiej
Tadeuszak
Rondo Żegrze
Rondo Starołęka
Rondo Starołęka
Hetmańska Wiadukt
Rolna
Traugutta
Pamiątkowa n/ż
Kosińskiego n/ż
Rynek Wildecki n/ż
Św. Czesława n/ż
Wierzbięcice
Poznań Główny
1 - Dworzec Zachodni n/ż
2 - Park Wilsona n/ż
3 - Rynek Łazarski n/ż
4 - Głogowska/Hetmańska n/ż
5 - Rondo Starołęka
6 - Starołęka Mała
7 - Bystra
8 - Starołęka PKM
9 - Rondo Żegrze
10 - Żegrze I
11 - Żegrze II
12 - Żegrze III
13 - Os. Czecha
14 - Piaśnicka Rynek
15 - Piaśnicka/Kurlandzka
16 - Szwedzka
17 - Szwajcarska
18 - Franowo
19 - Franowo
20 - Szwajcarska
21 - Szwedzka
22 - Piaśnicka/Kurlandzka
23 - Piaśnicka Rynek
24 - Os. Lecha
25 - Os. Tysiąclecia
26 - Łacina
27 - Polanka
28 - Kórnicka
29 - Kórnicka n/ż
30 - Politechnika n/ż
31 - Most Św. Rocha n/ż
32 - Pl. Bernardyński n/ż
33 - Wrocławska n/ż
34 - Aleje Marcinkowskiego
35 - 27 Grudnia
37 - Fredry
38 - Głogowska/Hetmańska n/ż
39 - Rynek Łazarski n/ż
40 - Park Wilsona n/ż
41 - Dworzec Zachodni n/ż
42 - Most Dworcowy n/ż
43 - Rondo Kaponiera
44 - Most Teatralny
45 - Poznańska
47 - Wielkopolska
49 - Armii Poznań
50 - Żniwna
51 - Pasieka
52 - Kmieca
54 - Przełajowa
55 - Wilczak
56 - Serbska
57 - Włodarska
58 - Lechicka/Naramowicka
59 - Naramowice n/ż
60 - Os. Łokietka
61 - Jasna Rola
63 - Błażeja
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
Komunikacja nocna
201
202
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812