autobus 886 | inne linie z przystanku: 886, 886, | |||||||
przystanek Bytyń/Szkolna | Kierunek: Tarnowo Pdg/Centrum | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
7 | 36B S | Piersko/Rolna Bytyń/Żeglarska n/ż Bytyń/Szkolna 1 - Bytyń/ 6 - Witkowice/ 9 - Witkowice/Gorgoszewo Skrzyżowanie n/ż 11 - Młodasko/ 15 - Gaj Wielki/ n/ż 19 - Rumianek/Świetlica n/ż 20 - Rumianek/Szkolna n/ż 21 - Rumianek/Nowa I n/ż 24 - Tarnowo Pdg/Piaskowa n/ż 25 - Tarnowo Pdg/Nowa 27 - Tarnowo Pdg/Centrum | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy