Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zbliża się kolejna edycja Wings for Life World Run
Bieg Krokodyla
Maltanka będzie kursowała codziennie!
Zielone czy białe? Korzystajcie z szparagowego sezonu!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 25 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 24 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 23 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 22 KWIETNIA
15 lat Męskiego Grania
Remont na ul. Hetmańskiej – utrudnienia dla pasażerów i kierowców
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
3
inne linie z przystanku:
1
,
2
,
3
,
11
,
19
,
przystanek Rolna
Kierunek: Błażeja
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
18
19
54G
31G
Unii Lubelskiej
Tadeuszak
Rondo Żegrze
Rondo Starołęka
Rondo Starołęka
Hetmańska Wiadukt
Rolna
1 - Traugutta
2 - Pamiątkowa n/ż
3 - Kosińskiego n/ż
4 - Rynek Wildecki n/ż
5 - Św. Czesława n/ż
6 - Wierzbięcice
7 - Poznań Główny
8 - Dworzec Zachodni
9 - Park Wilsona n/ż
10 - Rynek Łazarski n/ż
11 - Głogowska/Hetmańska n/ż
12 - Rondo Starołęka
13 - Starołęka Mała
14 - Bystra
15 - Starołęka PKM
16 - Rondo Żegrze
17 - Żegrze I
18 - Żegrze II
19 - Żegrze III
20 - Os. Czecha
21 - Piaśnicka Rynek
22 - Piaśnicka/Kurlandzka
23 - Szwedzka
24 - Szwajcarska
25 - Franowo
26 - Franowo
27 - Szwajcarska
28 - Szwedzka
29 - Piaśnicka/Kurlandzka
30 - Piaśnicka Rynek
31 - Os. Lecha
32 - Os. Tysiąclecia
33 - Łacina
34 - Polanka
35 - Kórnicka
36 - Kórnicka n/ż
37 - Politechnika n/ż
38 - Most Św. Rocha n/ż
39 - Pl. Bernardyński n/ż
40 - Wrocławska n/ż
41 - Aleje Marcinkowskiego
42 - 27 Grudnia
43 - Fredry
44 - Głogowska/Hetmańska n/ż
45 - Rynek Łazarski n/ż
46 - Park Wilsona n/ż
47 - Dworzec Zachodni
48 - Most Dworcowy n/ż
49 - Rondo Kaponiera
50 - Most Teatralny
51 - Poznańska
53 - Wielkopolska
55 - Armii Poznań
56 - Żniwna
57 - Pasieka
58 - Kmieca
60 - Przełajowa
61 - Wilczak
62 - Serbska
63 - Włodarska
64 - Lechicka/Naramowicka
65 - Naramowice n/ż
66 - Os. Łokietka
67 - Jasna Rola
69 - Błażeja
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
11
12
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
729
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
502
503
511
512
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
729
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911