autobus 190 | inne linie z przystanku: 167, 174, 190, 214, 224, 911, | |||||||
przystanek Wilczak n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 39 51 06 21 36 54 09 24 39 54 10 26 41 56 11 26 41 56 10 24 39 54 09 24 39 54 09 26 41 56 12 28 43 58 13 28 43 58 13 28 44 59 14 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 14 28 43 58 13 35 55 15 35 53 13 33 53 13 33 53 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 39 12 32 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 14 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 14 34 54 14 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 14 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 14 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 | AWF n/ż Serafitek n/ż Rondo Rataje n/ż Rondo Rataje Rondo Rataje Rondo Rataje Rondo Rataje n/ż Serafitek n/ż AWF Most Św. Rocha Mostowa n/ż Wielka n/ż Małe Garbary Garbary PKM n/ż Winogrady n/ż Wilczak n/ż 1 - Wilczak 2 - Wójtowska 3 - Os. Pod Lipami n/ż 4 - Os. Przyjaźni n/ż 5 - Ozimina n/ż 6 - Słowiańska 7 - Koronna 8 - Św. Leonarda 10 - Trójpole n/ż 11 - Piątkowska 12 - Włościańska n/ż 13 - Suszki n/ż 15 - Os. Chrobrego n/ż 16 - Os. Jagiełły n/ż 17 - Wieża RTV n/ż 18 - Os. Marysieńki n/ż 19 - Wiedeńska n/ż 20 - Os. Sobieskiego Szkoła n/ż 21 - Os. Sobieskiego Komisariat n/ż 22 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy