autobus 171 | inne linie z przystanku: 2, 17, 171, 212, 215, 222, | |||||||
przystanek Poznań Główny n/ż | Kierunek: Os. Dębina | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 37 54 09 24 40 53 08 23 38 53 08 24 39 54 09 24 39 54 09 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 24 39 54 09 24 39 54 09 24 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 09 23 38 58 18 38 58 18 36 55 15 35 55 15 35 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 46 06 17 37 57 17 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 17 37 57 17 37 57 17 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 13 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 40 00 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 17 37 57 17 37 57 17 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 13 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 | Os. Wichrowe Wzgórze n/ż Os. Kosmonautów n/ż Rondo Solidarności Połabska n/ż Os. Zwycięstwa n/ż Aleje Solidarności n/ż Wyłom n/ż Księcia Mieszka I n/ż Słowiańska n/ż Urbanowska n/ż Przepadek n/ż Urząd Marszałkowski n/ż Libelta n/ż Zamek n/ż Uniwersytet Ekonomiczny n/ż Poznań Główny n/ż 2 - Poznań Główny n/ż 4 - Niedziałkowskiego 5 - Bergera 6 - ZNTK 7 - Robocza 9 - Pamiątkowa n/ż 11 - Rolna 12 - IPN n/ż 13 - Tokarska n/ż 15 - Piastowska n/ż 16 - Malinowa n/ż 17 - Łozowa n/ż 18 - Azaliowa n/ż 19 - Os. Dębina | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy