autobus 171 | inne linie z przystanku: 168, 169, 171, 215, | |||||||
przystanek Urząd Marszałkowski n/ż | Kierunek: Os. Dębina | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 18 32 45 00 15 30 45 00 16 31 46 01 16 31 46 01 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 16 31 46 01 15 30 50 10 30 50 10 30 49 09 29 49 09 29 49L 09L | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 11 31 51 11 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 11 31 51 11 31 51 11 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 07 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49L 09L | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 09 29 49 09 29 49 11 31 51 11 31 51 11 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 07 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49L 09L | Os. Wichrowe Wzgórze n/ż Os. Kosmonautów n/ż Rondo Solidarności Połabska n/ż Os. Zwycięstwa n/ż Aleje Solidarności n/ż Wyłom n/ż Księcia Mieszka I n/ż Słowiańska n/ż Urbanowska n/ż Przepadek n/ż Urząd Marszałkowski n/ż 2 - Libelta n/ż 4 - Zamek n/ż 5 - Uniwersytet Ekonomiczny n/ż 6 - Poznań Główny n/ż 8 - Poznań Główny n/ż 10 - Niedziałkowskiego 11 - Bergera 12 - ZNTK 13 - Robocza 15 - Pamiątkowa n/ż 17 - Rolna 18 - IPN n/ż 19 - Tokarska n/ż 21 - Piastowska n/ż 22 - Malinowa n/ż 23 - Łozowa n/ż 24 - Azaliowa n/ż 25 - Os. Dębina | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy