autobus 171 | inne linie z przystanku: 163, 168, 169, 171, 212, 222, | |||||||
przystanek Zamek n/ż | Kierunek: Os. Dębina | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 35 52 07 22 37 50 05 20 35 50 05 21 36 51 06 21 36 51 06 20 35 50 05 20 35 50 05 20 35 50 05 21 36 51 06 21 36 51 06 21 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 07 22 37 52 06 20 35 55 15 35 55 15 34 53 13 33 53 13 33 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 44 04 15 35 55 15 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 15 35 55 15 35 55 15 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 11 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 13 33 53 13 33 53 15 35 55 15 35 55 15 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 11 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 53 13 33 | Os. Wichrowe Wzgórze n/ż Os. Kosmonautów n/ż Rondo Solidarności Połabska n/ż Os. Zwycięstwa n/ż Aleje Solidarności n/ż Wyłom n/ż Księcia Mieszka I n/ż Słowiańska n/ż Urbanowska n/ż Przepadek n/ż Urząd Marszałkowski n/ż Libelta n/ż Zamek n/ż 1 - Uniwersytet Ekonomiczny n/ż 2 - Poznań Główny n/ż 4 - Poznań Główny n/ż 6 - Niedziałkowskiego 7 - Bergera 8 - ZNTK 9 - Robocza 11 - Pamiątkowa n/ż 13 - Rolna 14 - IPN n/ż 15 - Tokarska n/ż 17 - Piastowska n/ż 18 - Malinowa n/ż 19 - Łozowa n/ż 20 - Azaliowa n/ż 21 - Os. Dębina | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy