autobus 13 | inne linie z przystanku: 2, 3, 5, 9, 13, 15, 15, 16, 19, 20, 201, 202, | |||||||
przystanek Aleje Marcinkowskiego | Kierunek: Starołęka PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 14 26 41 56 11 26 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 56 11 26 41 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 59 09 18 28 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 12 30 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 19 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 12 30 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 15 45 15 45 15 45 15 45 15 37 57 17 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 12 30 | Budziszyńska Budziszyńska Rondo Skubiszewskiego Węgorka Stadion Miejski Drzewieckiego Grochowska Ostroroga Rondo Nowaka-Jeziorańskiego Matejki Bałtyk Rondo Kaponiera Zamek Ratajczaka Aleje Marcinkowskiego 2 - Wrocławska 3 - Pl. Bernardyński 4 - Most Św. Rocha n/ż 5 - Politechnika n/ż 6 - Franowo 7 - Szwajcarska 8 - Szwedzka 9 - Piaśnicka/Kurlandzka 10 - Piaśnicka Rynek 11 - Os. Lecha 12 - Os. Tysiąclecia 13 - Łacina 14 - Polanka 15 - Kórnicka 16 - Kórnicka 17 - Rondo Rataje 18 - Rondo Rataje n/ż 19 - Wioślarska n/ż 20 - Os. Piastowskie 21 - Os. Rzeczypospolitej 23 - Rondo Starołęka 24 - Rondo Starołęka 25 - Starołęka Mała 26 - Bystra 27 - Starołęka PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy