BizNews

Kompania Piwowarska z tytułem Top Pracodawca

Kompania Piwowarska z tytułem Top Pracodawca  Foto: Krzysztof Matuszynski

Kompania Piwowarska, jako jedyna firma z branży spożywczej, została uhonorowana tytułem Top Pracodawca w Polsce 2017 w konkursie organizowanym przez wydawcę branżowego portalu. Doceniono nie tylko innowacyjność spółki, ale również działania podejmowane w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.

W imieniu pracowników Kompanii Piwowarskiej dziękuję członkom kapituły oraz wszystkim tym, którzy oddali na nas swój głos i tym samym przyczynili się do wyróżnienia naszej firmy – mówiła Izabela Marchlewicz z Kompanii Piwowarskiej – przyznane wyróżnienie jest wspaniałą odpowiedzią na działania biznesowe i pozabiznesowe, które jako firma realizujemy i promujemy.

Celem konkursu jest nagradzanie pracodawców, którzy łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą na rynku pracy oraz wyznaczają trendy w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Kapituła konkursu, w skład której weszli profesjonaliści świata biznesu, edukacji i HR-u, podczas oceny brała pod uwagę wpływ przedsiębiorstw na lokalny rynek pracy, opinie o firmie, CSR, innowacje w zarządzaniu ludźmi i rekrutację.

W skład rady konsultacyjnej, która wspomagała wybór najlepszych pracodawców, weszli Tadeusz Donocik (prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach), Cezary Kaźmierczak (szef Związku Przedsiębiorców i Pracodawców), Joanna Malinowska-Parzydło (HR Influencers, prezes Personal Brand Institute), prof. Arkadiusz Mężyk (JMR Politechniki Śląskiej), Piotr Palikowski (prezes Polskiego Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami), Dawid Seifert (prezes zarządu Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy), prof. Robert Tomanek (JMR Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach), Adam Wąsik (GoldenLine), Wojciech Kuśpik (prezes Grupy PTWP) oraz Rafał Kerger (redaktor naczelny portali PulsHR.pl, PortalSamorzadowy.pl i wnp.pl)

Użyte w artykule zdjęcia: Kompania Piwowarska, Krzysztof Matuszynski

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz