BizNews Główna Nowe Miasto

Kolejny Aldi w Poznaniu. Otwarcie w środę!

ALDI  Foto: materiały promocyjne

W najbliższą środę o godzinie 6:00 swoje progi dla klientów otworzy siódmy sklep ALDI w Poznaniu przy ul. Głównej 12. Z okazji otwarcia sieć zaplanowała specjalne promocje. W dniu otwarcia pojawi się foodtruck z poczęstunkiem, rozdane zostaną torby z produktami marek własnych. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.

To już siódmy sklep ALDI w Poznaniu, który został przygotowany zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki. Łączna powierzchnia handlowa wynosi niemal 1500 m2. Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów.

Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 22:00, a we wszystkie styczniowe niedziele od 09:00 do 20:00.


Klienci odwiedzający nowy sklep ALDI zlokalizowany przy ulicy Głównej 12, będą mieli okazję skorzystać z atrakcyjnych promocji na wszystkie produkty marek własnych. Nowością jest promocja Ale Prezenty aktywna w dniu otwarcia sklepu – 29 grudnia.

Konsumenci, którzy dokonają wtedy zakupów za kwotę 100 zł brutto otrzymają torby wypełnione produktami ALDI, przy czym oferta ważna jest do wyczerpania zapasów, dlatego warto tego dnia zakupy zaplanować wcześniej. A po zakupach, w godzinach od 10.00 do 17.00 przed sklepem na odwiedzających ALDI czekać będzie bezpłatny poczęstunek z Foodtrucka, w którym za okazaniem paragonu będzie można odebrać poczęstunek na wynos!

Użyte w artykule zdjęcia: materiały promocyjne

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz