Nowe Miasto

Kierowca potrącił pieszą i uciekł – szukają go szkieły

Kobieta została potrącona przez ciemnoczerwony, czy bordowy samochód. Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych na Ratajach. Kierowca, który spowodował wypadek uciekł. Szkieły proszą o pomoc w ustaleniu kim jest.

Miejsce potrącenia

Piesza została potrącona na przejściu dla pieszych na ulicy Kurlandzkiej, przy wyjeździe z osiedla Orła Białego. Wszystko zdarzyło się w pobliżu stacji benzynowej w czwartek 10 grudnia ubiegłego roku około godziny 15:00.

Nieznany kierowca samochodu osobowego o niezidentyfikowanych numerach rejestracyjnych, najprawdopodobniej koloru ciemnoczerwonego, potrącił przechodzącą po przejściu dla pieszych kobietę – wyjaśnia Dominika Pupkowska-Bral z poznańskiej Policji – sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia, a potrącona piesza doznała obrażeń ciała.

Prowadzący sprawę potrącenia policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu proszą świadków tego zdarzenia o kontakt.

Można zgłosić się osobiście w komendzie na ul. Szylinga 2 (pokój nr 152) lub telefonicznie dzwoniąc pod numer 61 841 44 71 w godzinach od 8:00 do 14:00, bądź pod czynny całą dobę telefon 61 841 55 16.

Potrącił pieszą, jest poszukiwany

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz