DLA STUDENTA

Internetowe szkolenia z certyfikatem Google

Jak wykorzystać internet do efektywnej komunikacji będzie można dowiedzieć się podczas „Internetowych Rewolucji” na Wydziale Fizyki UAM.

Internetowe rewolucje

Poznań będzie jednym z trzech polskich miast, obok Warszawy i Katowic, w których odbędą się warsztaty przygotowane przez firmę Google. Celem programu jest bezpośrednie wsparcie studentów i absolwentów w rozwoju kompetencji cyfrowych i poprawa ich sytuacji na rynku pracy.

Google pragnie przybliżyć uczestnikom podstawowe zagadnienia związane z marketingiem internetowym, efektywnym wykorzystaniem Internetu, w szczególności w branży marketingu/sprzedaży online, zagadnienia bardzo pożyteczne dla każdego kto m.in. chce się na uczyć jak wykorzystać Internet do efektywnej komunikacji treści z wybranymi grupami odbiorców.

Nie przypadkiem warsztaty organizowane są na Wydziale Fizyki UAM. Od 2008 roku prowadzony jest tu pełny akademicki kurs marketingu internetowego, jeden z pierwszych w świecie. Studenci biorący udział w zajęciach 5-ciokrotnie znaleźli się w finale (Top 5 Europy) i 9-ciokrotnie w półfinale (Top 15) konkursu Google Online Marketing Challenge.

Warsztaty odbędą się w poniedziałek 7 listopada, w godz. 9.00-17:45, w Audytorium Maximum na Wydziale Fizyki UAM przy ul. Umultowska 85.

Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość zdobycia Certyfikatu od firmy Google i IAB Europe.

Rejestracja: https://events.withgoogle.com/internetowe-rewolucje-szkolenia/registrations/new/

Internet - bezpieczeństwo w sieci

Użyte w artykule zdjęcia: Intel, materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz