BizNews

Guru mediów społecznościowych stawia na młodzież

Yuri Drabent  Foto: mat. prasowe

Nosi afro, skacze na spadochronie, startuje w wyścigach i pisze zabawne posty na Facebooku. Od zera zbudował jedną z największych agencji social media w Polsce. W czwartek, 18 czerwca Yuri Drabent, guru polskich mediów społecznościowych, pokaże, jak można zarobić na trendach..

Yuri Drabent ekstremalnieYuri Drabent to osoba, obok której nie można przejść obojętnie. Swój biznes – jedną z pierwszych w kraju agencji zajmujących się komunikacją w social media – rozkręcał razem ze wspólnikiem w ośmiometrowym pokoiku. Dzisiaj ich firma Lubię to zatrudnia ponad 100 osób i bierze udział w przetargach na obsługę marek ze światowej pierwszej ligi. O Facebooku wie prawie wszystko – jego prywatny profil śledzi ponad 20 tys. osób. W wywiadach prasowych często powtarza, że uwielbia mówić, kocha sporty ekstremalne, a życie trzeba przeżyć po prostu należycie.

Mówią, że jeżeli chcesz wiedzieć, w którą stronę zmierza świat, wystarczy obserwować młodzież. To właśnie nastolatki tworzą trendy. Podczas warsztatów przyjrzymy się, jak młodzi zachowują się w sieci. Czeka nas szybki przegląd platform, trendów, zjawisk i ich skutków. Spróbujemy też odpowiedzieć na pytanie, czego spodziewać się po Internecie jutra. I o tym, jak można na tej wiedzy zarobić – wyjaśnia Yuri Drabent.

Spotkanie z Yurim Drabentem rozpocznie się w w parku technologicznym YouNick w podpoznańskich Złotnikach w czwartek 18 czerwca, o godzinie 15.00. Organizatorzy przyjmują zapisy pod adresem e-mail: humanick@younick.pl. Koszt udziału w warsztatach wynosi 30 zł.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz