BizNews

Nagrody SCA dla poznańskiej firmy

Summit Creative Awards  Foto: Summit Creative Awards

Poznańska firma Profitroom zgarnęła trzy główne nagrody konkursu Summit Creative Awards.

Firma zdobyła trzy najważniejsze statuetki w kategorii Travel/Tourism. Złotą została nagrodzona realizacja dla Pałacu Bonerowski, srebrna za Hotele SPA Dr. Ireny Eris, a brązowa za HOT_elarnia & SPA_larnia.

Dodatkowo strona Pałacu Bonerowski zdobyła tytuł Interactive Best of Show, czyli najlepszą stronę internetową wśród wszystkich kategorii konkursu! – cieszą się przedstawiciele Profitroom.

Konkurs Summit Awards prowadzony jest już od 21 lat i uznawany jest za jeden z bardziej prestiżowych konkursów oceniających przede wszystkim kreatywność projektów, w wielu zróżnicowanych kategoriach. Realizacje poznańskiej firmy znalazły się w gronie zwycięzców pokonując ponad 5.000 zgłoszonych projektów z 23 krajów.

Profitroom to firma, która wspiera technologicznie i marketingowo branżę hotelarską. Działa od 2008 roku i obecnie współpracuje z ponad 1.000 hoteli na całym świecie. Choć główna siedziba znajduje się w Poznaniu, zatrudnia kilkudziesięciu ekspertów w biurach rozmieszczonych w Europie i Azji.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz