Aglomeracja

Bezpłatne przeglądy samochodów

ETC Swarzędz  Foto: Piotr Krajewski / materiały promocyjne ETC

W najbliższą sobotę na parkingu Centrum Handlowego ETC będzie można bezpłatnie zrobić przegląd samochodu. Choć organizatorem przedsięwzięcia jest diler marki Hyundai sprawdzić będzie można parametry dowolnego auta. Oceny dokona profesjonalny technik Serwisu Szpot.

Na parkingu centrum od strony sklepu budowlanego, na specjalnym stoisku sprawdzane będą samochody wszystkich marek całkowicie za darmo. Technik zajmie się profesjonalną oceną samochodu i kontrolą: poziomu płynu chłodzenia, płynu hamulcowego, oleju silnikowego, akumulatora oraz stanu jego naładowania.

Kontrola będzie także dotyczyła wycieraczek i spryskiwaczy szyb stanu ogumienia i głębokości bieżnika oraz stanu ciśnienia w oponach

Wnętrze sprawdzonego samochodu zostanie zdezynfekowane poprzez ozonowanie. Uzupełniony zostanie również do pełna płyn do spryskiwaczy szyb, a w ramach podziękowania za udział w akcji, kierowca otrzyma zapach do samochodu oraz ekologiczną torbę na zakupy.

Bezpłatny przegląd samochodów odbędzie się sobotę 26 września w godzinach 10.00 – 16.00 na parking przy Centrum Handlowym ETC w Swarzędzu.

Użyte w artykule zdjęcia: Piotr Krajewski / materiały promocyjne ETC

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz