Aglomeracja

4 urodziny Term Maltańskich pod znakiem licznych niespodzianek

Otwarcie Term Maltańskich - 16.10.2011 r.  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Termy Maltańskie będą odchodzić swoje 4 urodziny w niedzielę 18 października. Tym razem Kompleks przygotował atrakcje we wszystkich strefach oraz konkurs z interesującymi nagrodami.

Największy Aquapark w Polsce niedługo skończy 4 lata. Termy Maltańskie stały się centrum wodnej rozrywki oraz miejscem wybieranym przez profesjonalnych sportowców i amatorów. Jak co roku Kompleks organizuje urodziny, które tym razem obejmą wszystkie strefy.

Największą atrakcją będzie konkurs urodzinowy pod hasłem Poszukiwacze Zaginionych Czwórek, który już się rozpoczął. Głównym zadaniem będzie odnalezienie wszystkich ukrytych symboli graficznych z urodzinową liczbą cztery, które zostały umieszczone w 3 strefach Kompleksu, a więc w Basenach Sportowych, Aquaparku i w Świecie Saun. Uczestnicy konkursu na kuponie konkursowym będą musieli podać liczbę „Zaginionych Czwórek”.

Osoba, która poda prawidłową liczbę będzie miała szansę wyjechać na egzotyczną wycieczkę. W konkursie mogą brać osoby, które odwiedzą Termy Maltańskie do wielkiego finału. Im większa liczba wizyt, tym większa szansa na wygraną. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 18 października.

W ramach 4 urodzin we wszystkich strefach odbędą się również atrakcje towarzyszące. Na terenie basenów sportowych odbędą się wielkie zawody pływackie. Od godziny 10:00 do rywalizacji przystąpią dzieci od 5-ego roku życia. Zawodnicy będą startować w 5 kategoriach wiekowych. Najbardziej emocjonującą konkurencją będzie sztafeta rodzinna na dystansie 2x25m w której młodzi pływacy będą wspierani przez rodziców. Udział w zawodach jest bezpłatny.

W Aquaparku odbędą się bezpłatne zajęcia Aqua Aerobiku. Od godziny 11:00 wszyscy miłośnicy tańca, aerobiku i wody będą mogli bawić się i ćwiczyć pod okiem doświadczonych instruktorów. Na terenie Aquaparku przygotowano również dodatkowe atrakcje w postaci kul wodnych oraz wielkiego wodnego toru przeszkód, z którego będzie można korzystać przez cały weekend.

W Świecie Saun dla amatorów kąpieli parowych przewidziano specjalne muzyczne seanse saunowe. Podczas 4 urodzin Term Maltańskich saunamistrzowie będą również przekazywać niezbędne informacje o prawidłowym korzystaniu z sauny, uzupełnianiu płynów i odpoczynku po wyjściu z gorących pomieszczeń a wszystko to okraszone wspaniałą muzyką. Podczas świętowania nie zabraknie również urodzinowego tortu, który będzie rozdawany wszystkim gościom Kompleksu. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych urodzinach Term Maltańskich.

4 urodziny Term Maltańskich

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz