K U L T U R A

Akcja Lato z POSiR – zapisy na półkolonie do środy!

Park linowy POSIR  Foto: POSiR


W lipcu wystartuje Akcja Lato z POSiR, na którą już teraz uruchamiane są zapisy! Zgłoszenia na półkolonie multisportowe dla dzieci w wieku 7-12 lat przyjmowane są środy 31 maja.

Na najbliższe lato dla dzieci, które spędzają wakacyjny czas w mieście, Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji przygotowały sześć turnusów półkolonii. Trwają one od poniedziałku do piątku, a dzieci są pod opieką wykwalifikowanych instruktorów od 7.30 do 16.30. Pierwszy turnus startuje w poniedziałek 3 lipca.

Stawiamy na ruch, aktywność, zabawę z elementami rywalizacji – mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji. – Uczestnicy naszych półkolonii będą mieli do swojej dyspozycji obiekty takie jak pływalnie, bowling czy hale sportowe, a opiekunowie dopilnują, by nasze pociechy się nie nudziły.

Uczestnicy półkolonii będą mogli korzystać nie tylko z obiektów POSiR. W zależności od turnusu organizatorzy zapewnią także takie atrakcje jak wyjście do kina, zoo, parku linowego czy na ściankę wspinaczkową.

Żeby zapisać dziecko, należy wypełnić kartę kwalifikacyjną dostępną na stronie Akcji Lato z POSiR i dokonać wpłaty. Koszt turnusu dla osób rozliczających podatek dochodowy w Poznaniu wynosi 600 zł. Posiadacze Karty Rodziny Dużej z kodem terytorialnym Poznania mogą liczyć na specjalną cenę – 480 zł. Opłata dla osób spoza Poznania wynosi 790 zł. Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową (półkolonie@posir.poznan.pl), można również zgłaszać się osobiście w Młodzieżowym Ośrodku Sportowym przy ul. Gdańskiej 1 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00.

Użyte w artykule zdjęcia: POSiR / materiały prasowe, Adam Ciereszko / POSiR, , POSiR

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz