DLA STUDENTA

TEDx Poznań – nie co, a jak!

TEDx Poznań  Foto: materiały prasowe

Kolejny TED’x czyli inspirująca konferencja odbędzie się w Poznaniu we wtorek 31 maja. Tematem salonu będzie hasło „puść”, czyli podaj dalej, przekaż, podziel się. Zaproszeni prelegenci nie będą odpowiadać na pytanie „co?”, a opowiedzą uczestnikom „jak?”, a konkretnie, jak rozpowszechniona wiedza jest użyteczna i czyni, tego kto ją generuje bohaterem!

TEDx juz w sobotęWydarzenie jest biletowane, w cenie 13 zł od osoby. Kwota ta w całości zostanie przeznaczona na after party, które odbędzie się w Concordia Taste.

Link do rejestracji: http://tedxpoznan.evenea.pl/

Czym jest TEDx Poznań? To lokalne, niezależne wydarzenie na licencji TED*, czyli konferencja, na którą zapraszani są prelegenci mający zainspirować publiczność, pokazać świat ze strony, o której wcześniej nie wiedzieli. Nie jest to oficjalny TED Conference, ale TEDx Conference – globalna inicjatywa, gdzie w setkach miast na świecie fani organizują lokalne eventy, podczas których wspólnie oglądają TED Talks oraz zapraszają prelegentów. TED przekazuje zestaw zasad i porad dla organizatorów TEDx’ów, ale samo wydarzenie jest organizowane przez lokalnych fanów i ma wybraną przez nich formę.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz