Nowe Miasto

Berdychowo – zmiany dopiero od jutra!

Zmiany na ulicy Berdychowo 8-18.02.2011 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Google

Zmiany na ulicy Berdychowo 8-18.02.2011 r. Foto: LepszyPOZNAN.pl / GoogleOd dzisiaj do 18 lutego na ulicy Berdychowo samochody miały jechać tylko w kierunku ul. Jana Pawła II. Termin rozpoczęcia prac został jednak zmieniony.

Zmiana organizacji ruchu w ul. Berdychowo nie nastąpi dzisiaj, lecz jutro tj. w środę 9 lutego i potrwa do 18 lutego – informuje Dorota Wiśniewska z firmy Aquanet – będziemy dokładać wszelkich starań, aby zakończyć prace w zaplanowanym wcześniej terminie.

Jeden kierunek dla samochodów zostanie wprowadzony w związku z pracami przygotowawczymi przed budową kolejnego odcinka drogi tymczasowej. Prowadzić ona będzie wzdłuż ulicy Jana Pawła II, od skrzyżowania z ulicą Berdychowo w kierunku ul. Kórnickiej. Przez najbliższe dni drogowcy zajmować się będą zabezpieczeniem infrastruktury podziemnej.

Przypominamy, że droga tymczasowa jest budowana etapami wzdłuż ul. Jana Pawła II od R. Śródka do ul. Kórnickiej. To właśnie z niej korzystać będą musieli kierowcy podczas prac na bardzo ruchliwej ulicy Jana Pawła II.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz