tramwaj 1 | inne linie z przystanku: 1, 2, 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 14, 15, 17, 18, 91, 97, | |||||||
przystanek Poznań Główny | Kierunek: Budziszyńska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 00 14 28 43 51 58 13 28 37 43 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 07 17 27 37 47 57 12 20G 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 52 02 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 37 04 23 53 23 53 23 53 23 53 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 | Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Czecha Żegrze III Żegrze II Żegrze I Rondo Żegrze Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Pamiątkowa Kosińskiego Rynek Wildecki Św. Czesława Wierzbięcice Poznań Główny 2 - Dworzec Zachodni 4 - Park Wilsona 5 - Rynek Łazarski 7 - Głogowska/Hetmańska 8 - Głogowska/Hetmańska 9 - Arciszewskiego 11 - Arena 13 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego 14 - Ostroroga 15 - Grochowska 16 - Drzewieckiego 17 - Stadion Miejski 18 - Węgorka 19 - Rondo Skubiszewskiego 20 - Budziszyńska 20 - Budziszyńska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy
Komunikacja nocna
Autobusy w aglomeracji