Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Komunikacja w Wielkanoc 2024
Wielkopolskie derby dla Piły, Energetyk poza play-offem
Emocjonujący mecz i wygrana Enei Energetyka w tie-breaku
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MARCA
Nowe centrum senioralne!
Nowe atrakcje turystyczne wokół Poznania
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 29 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 28 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 27 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 26 MARCA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
15
inne linie z przystanku:
2
,
5
,
6
,
10
,
12
,
14
,
15
,
17
,
18
,
przystanek Poznań Główny
Kierunek: Budziszyńska
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
21
18 w
21
18
Os. Sobieskiego
Szymanowskiego
Kurpińskiego
Lechicka Poznań Plaza
Aleje Solidarności
Słowiańska
Most Teatralny
Rondo Kaponiera
Rondo Kaponiera
Zamek
Ratajczaka
Aleje Marcinkowskiego
Wrocławska
Pl. Bernardyński
Most Św. Rocha n/ż
Politechnika n/ż
Kórnicka
Polanka
Łacina
Os. Tysiąclecia
Os. Lecha
Piaśnicka Rynek
Piaśnicka/Kurlandzka
Szwedzka
Szwajcarska
Franowo
Głogowska/Hetmańska n/ż
Rynek Łazarski n/ż
Park Wilsona n/ż
Dworzec Zachodni
Starołęka PKM
Bystra
Starołęka Mała
Rondo Starołęka
Rondo Starołęka
Os. Rzeczypospolitej
Os. Piastowskie
Wioślarska n/ż
Rondo Rataje n/ż
Rondo Rataje n/ż
Serafitek n/ż
AWF
Półwiejska
Wierzbięcice
Poznań Główny
2 - Most Dworcowy n/ż
4 - Franowo
5 - Szwajcarska
6 - Szwedzka
7 - Piaśnicka/Kurlandzka
8 - Piaśnicka Rynek
9 - Os. Lecha
10 - Os. Tysiąclecia
11 - Łacina
12 - Polanka
13 - Kórnicka
14 - Kórnicka n/ż
15 - Politechnika n/ż
16 - Most Św. Rocha n/ż
17 - Pl. Bernardyński
18 - Wrocławska
19 - Aleje Marcinkowskiego
20 - 27 Grudnia
21 - Gwarna
22 - Zamek
23 - Rondo Kaponiera
24 - Bałtyk n/ż
26 - Matejki
27 - Wojskowa
28 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
29 - Arena
30 - Arciszewskiego
31 - Głogowska/Hetmańska
32 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
33 - Ostroroga
34 - Grochowska
35 - Drzewieckiego
36 - Stadion Miejski
37 - Węgorka
38 - Rondo Skubiszewskiego
39 - Budziszyńska
39 - Budziszyńska
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
891
893
901
902
904
905
907
911