tramwaj 1 | inne linie z przystanku: 1, 2, 3, 5, 9, 10, 11, 19, 20, 97, 215, | |||||||
przystanek Rynek Wildecki n/ż | Kierunek: Budziszyńska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 55 09 23 38 46 53 08 23 32 38 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 53 08 23 38 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 02 12 22 32 42 52 07 15G 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 47 57 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 32 59 18 48 18 48 18 48 18 48 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 07 27 47 | Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Czecha Żegrze III Żegrze II Żegrze I Rondo Żegrze Rondo Żegrze Rondo Starołęka Rondo Starołęka Starołęka Mała Bystra Starołęka PKM Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Rondo Starołęka Hetmańska Wiadukt Rolna Traugutta Pamiątkowa n/ż Kosińskiego n/ż Rynek Wildecki n/ż 2 - Św. Czesława n/ż 4 - Wierzbięcice 5 - Poznań Główny 7 - Dworzec Zachodni n/ż 9 - Park Wilsona n/ż 10 - Rynek Łazarski n/ż 12 - Głogowska/Hetmańska n/ż 13 - Głogowska/Hetmańska 14 - Arciszewskiego 16 - Arena 18 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego 19 - Ostroroga 20 - Grochowska 21 - Drzewieckiego 22 - Stadion Miejski 23 - Węgorka 24 - Rondo Skubiszewskiego 25 - Budziszyńska 25 - Budziszyńska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy